Kartvizit

Göster:
Sırala:

Ekonomik Kartvizit

KARTVİZİT BASKI HAKKINDAKurumsal kimliğinize önem veriyorsanız hiç kuşkusuz harika kartvizitlere sah..

22,00 TL

Kabartma Laklı Kartvizit

KABARTMA LAKLI KARTVİZİT HAKKINDAKartvizitler kurduğunuz iletişimin tamamlayıcı birer unsur..

65,00 TL

Sıvama Kartvizit

Sıvama Kartvizit Baskı Özellikleri► Ofset baskı tekniklerini kullandığımız için en az 1000 ..

89,00 TL

Şeffaf Kartvizit

ŞEFFAF KARTVİZİT BASKIKartvizitler bir bakıma iş karakterinizi yansıtır. İş hayatınızda ne kadar..

140,00 TL

Kartvizit

Kartvizit Çeşitleri ve Özellikleri

Online matbaa avantajları ve fiyatlarıyla organize matbaa kalitesini birleştirdik. Ürününüzü seçin, tasarımınızı yükleyin ve hemen online kartvizit baskı siparişi verin. Ceptematbaa kalitesi ve hızıyla siparişinizi en kısa sürede ücretsiz kargo fırsatıyla adresinize gönderelim.

- Ekonomik Kartvizit

Adından da anlaşılacağı üzere en ucuz kartvizit çeşididir. Peki baskı kalitesi diğer çeşitlerle aynı olmasına rağmen nasıl bu kadar uygun fiyata geliyor? Baskı yönünün tek taraflı olması ve herhangi bir selefon ve lak işlemi uygulanmaması ekonomik kartvizit fiyatlarını asgari düzeye indiriyor. Ayrıca en çok tercih edilen ürünlerimizden biri olması sebebiyle 3 iş gününde kargoya teslim edebiliyoruz.

- Sıvama Kartvizit

İki adet 350 gr. kâğıdın birbirine sıvanmasıyla 700 gr. kuşe kâğıt elde edilir. Sıvama kartvizite ismini veren bu uygulama kâğıdın daha kalın ve sert olmasını sağlar. Böylece daha kaliteli, dikkat çekici ve farklı bir baskı ürününe sahip olursunuz. Bu ürünümüzü öne çıkaran diğer özellikler ise özel kesim ve kabartma lak uygulamalarıdır. Kabartma lak, kartvizit tasarımı üzerinde istediğiniz herhangi bir alana uygulanır ve orayı zeminden öne çıkararak dikkat çekmesini sağlar. Bu alan genelde logo veya isimlerdir. Özel kesim sayesinde ise kartvizitinizin kenarlarını dilediğiniz gibi şekilli kestirebilir farklı konseptler oluşturabilirsiniz.

- Kraft Kartvizit

İnsanları şaşırtmak ve farklı olmak istiyorsanız kraft kartvizit çeşidimiz tam size göre. Alışagelmişin dışında bir kâğıt seçeneğiyle 700 gr. sıvamalı kraft kartvizit marka imajınızı en iyi şekilde tamamlayacaktır. Sıvama, kabartma lak ve özel kesim özellikleriyle en çok tercih edilen çeşitlerimizin başında gelmektedir. Ofset baskı tekniği kullandığımız için en az 1000 adet sipariş verilebilmektedir ve kargo teslim süresi 10 iş günüdür.

- Kabartma Laklı Kartvizit

350 gr. Kuşe kâğıt kullandığımız kabartma laklı kartvizit modelinde istediğiniz bir alana kabartma lak uygulayabilirsiniz. Böylece uygulama yaptığımız alanlar zeminden ayrı ve daha dikkat çekici bir hal alır. Uygulama yapacağınız alanlara göre kartvizit fiyatı değişmez. Hem ön hem arka tarafa istediğiniz herhangi bir yeri seçebilirsiniz. Baskı onayınızı aldıktan 1 hafta sonra organize matbaa kalitesinde basılmış kartvizitinizi adresinizde teslim alabilirsiniz.

- Özel Kesim Kartvizit

Hem kenarları şekilli olsun hem de 350 gr. Kuşe kâğıt olsun istiyorsanız özel kesimli kartvizit tam size göre. Üstelik herhangi bir fiyat farkı vermeden kartvizit çalışmanızın üzerinde dilediğiniz bir yeri kabartma lak yapabilirsiniz. Uygulanan işlemler çok fazla olduğu için en geç 10 gün içerisinde kargoya teslim edilebilmektedir. Laminasyon olarak ise mat selefon kullanılmaktadır. 

- Fantazi Tuale Kartvizit

Tuale kartvizit modelini diğerlerinden ayıran en büyük özellik kullanılan kağıttır. 280 gr. Tuale kâğıt kullanılan bu ürünümüzde yüzey diğerlerinden farklı olarak dokulu ve tırtıklıdır. Bu nedenle fantazi kartvizit denilmektedir. Tuale kâğıdın dokusu tırtıklı ancak yumuşaktır. Dokunulduğunda değişik bir kâğıt olduğu hemen anlaşılır ve farklı bir hissiyat yaratır. Kâğıt özelliğinden dolayı herhangi bir laminasyon özelliği taşımaz ve tek yön baskı yapılır.

- Şeffaf Kartvizit

Şeffaf kartvizitler pvc plastiğin üzerine yapılan baskıdan el edilir. En az 500 adet sipariş edilebilir. Kabartma lak özelliği bu kartvizit çeşidinde de vardır. 4 kenarı oval kesilir ve online matbaa avantajıyla 1 hafta içerisinde adresinize teslim edilir. Ebatları diğerlerinden farklı olarak 5 x 8.5 cm’dir ve şeffaf olduğu için tek yön baskı yapılabilir. 

Kartvizit Çalışmalarınızı Göndermeden Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Kartvizit tasarımı yaparken öncelikle kullandığınız programdan çalışmanızı CMYK olarak oluşturmanız gerekmektedir. Eğer tüm çalışmayı RGB olarak yaptıysanız baskıya gönderirken CMYK ‘ya çevirip oluşan renk farklılıklarını görmelisiniz. Bu durum sizi rahatsız ederse çeviri işlemini tamamladıktan sonra renklerinizde oynama yapıp durumu telafi edebilirsiniz.

 • Çalışmanızı 300 dpi olarak yapmanız baskı kalitesi açısından önemlidir. Düşük çözünürlüklü çalışmalar baskı sonrasında sizi tatmin etmeyebilir. Problemi ortadan kaldırmak için kullandığınız programdan çözünürlük ayarınızı 300 dpi olarak ayarlayınız.

 • Çalışmalarınızı sisteme pdf, psd, ai, svg, indd, eps formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Aksi durumda baskı kalitesi ve renkleriniz açısından problemlerle karşılaşabilirsiniz.

 • Doğru ebatlarda çalıştığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Yanlış ebatlarla gönderilen çalışmalar baskı onayından geçmez. Durumun düzeltilmesi için geçen zaman siparişinizin size geç ulaşmasına neden olabilir.

 • Lak filmi hazır gönderilen siparişlerde uygulamanın tasarıma oturduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Lak filmi tasarımdaki uygulanmak istenen yerlere denk gelmezse kaymalar oluşacaktır ve işlem istenen yere uygulanamayacaktır. Bu da kartvizit tasarımınızda kötü bir görüntüye sebep olacaktır.

 • Lak veya kabartma lak uygulanacak alanların kartvizitinizin kenarlarına ve köşelerine denk gelmemesine özen göstermelisiniz. Aksi halde zaman içinde uygulanan lak kalkma yapabilmektedir.

 • Çalışmalarınızı yaparken taşma payı bırakmayı unutmamalısınız. Tasarımınız taşma payını geçmemeli ve güvenli alanda kalmalıdır. Aksi halde baskı sonrası kesim aşamasında tasarımınız kesilebilir. 

Kartvizit Tasarımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

 • Logonuz ne çok büyük ne de çok küçük olmalı. Çalışma alanınıza uygun boyutlarda ve uygun bir konumda olmalıdır.

 • İsminiz aynı şekilde doğru boyutlarda olmalı ve tasarıma uygun konumlandırılmalıdır.

 • İletişim bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Mail adresi, telefon, adres ve web sitesi müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlayacaktır.

 • İsimlerin altına kişinin firmadaki ünvanının yazılması sizi daha kurumsal bir firma olarak gösterecektir.

 • Kartvizit tasarımının genel renkleri birbirine uyumlu olmalıdır. Aykırı ve birbirine uyumlu olmayan renklerden her zaman kaçınmanız gerekmektedir. Renk uyumunuzu logonuzdan veya kurumsal kimliğinizden sağlayabilirsiniz.

 • Mail, telefon, adres gibi başlıklardan kaçının. Bu tasarımını boğmanıza ve gereksiz kalabalık yapmanıza neden olur. Bunun yerine iconları kullanabilirsiniz.

 • Baskı alacağınız kartvizit kağıdına göre tasarım yapmanız size her zaman avantaj sağlar. Örneğin Kraft kartvizit siparişi verecekseniz zemin kahverengi olacağı için bu renk tonundan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi halde kahverengi olarak tasarladığınız görsel veya yazılar kaybolacaktır.